View Single Post
Staro 05.03.2018., 02:14   #82
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Sto si mislio pod tim automatiziranim bez porekida?

NApustio sma xmr-stak i preso na sgminer jer nema fee a xmr-stak nedaje nista vise od sgminera H/R. vega 56 vrti 1900h/r bez problema na sgmineru a isto tolko vrti i na stacku. znaci na istim postavkama daje isto jedino sto nemas 2% fee na sgmineru.
Pa mislio sam na osjetljivost Vega kartica sa beta blockchain driverom koji je za Vege još uvijek must have (disable / enable kartica u device manageru kod svakog pokretanja) te posebice praćenje hash rate prilikom rada sa mogućnošću finog podešavanja kada da ti restarta xmr-stak. To se radi sa JJs-XMR-STAK-HashRate-Monitor-and-Restart-Tool koji stvarno izvrsno obavlja posao.
Meni xmr-stak daje 1910 h/s vega 56, 2040 h/s vega 64, 880 h/s rx570 4GB.
Iskreno sgminer nisam ni probao jer mi ovako radi stvarno dobro.

Koja vam je još prednost osim 2% fee oslobođenja? I kako rješavate praćenje rada minera npr da ga ostaviš na jednom coinu tjedan dana i zaboraviš na njega?

Što se velikog feeja tiče, razmišljao sam da si sam napravim verziju xmr-staka bez tih 2,00% ili da stavim npr 0,50%. To je potpuno "legalno" napraviti za svoje potrebe i koliko sam vidio na prvu postoji i nekakva uputa na githubu
...Tihomir... je offline   Reply With Quote