View Single Post
Staro 07.12.2017., 19:23   #123
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Da podjelim svoja iskustva sa servisom NeutrinoMobile.

Kupio Huawei Nexus 6p kod njih prije godinu i pol dana, baterija se naglo počela prazniti radi otprilike niti sat i pol korištenja mobitela i mob se gasi nakon što dođe na 20%.
Ostavio kod njih 10.11.2017. oni su prvo dva do tri dana petljali oko njega softwerski jer ga ne smiju otvarati i naravno nisu ništa uspljeli da bi ga nakon toga poslali na centralno skladiše kod dobavljača/servisera u Njemačku (kad sam pitao naziv dobavljača da ga probam kontaktirati da ubrzam stvar rekli su mi da ne smiju dati njegov naziv).

Nakon toga svaki tjedan ih zovem da pitam ima li šta novo i do sada ništa, prvo su bili korektni i rekli da se čeka otprilike od 14-20 dana (najduže) na povratnu informaciju od centralnog servisa. Prošlo je skoro mjesec dana i nikakvog odgovora od njih (premda je na centralnom servisu oko tri tjedna) rekli mi danas da će ih probati kotaktirati da li imaju novih informacija ali da su njima ruke vezane jer oni čekaju povratnu informaciju. Na to sam odgovorio serviseru da to nije moj problem i da sam bez uređaja skoro 30 dana i da ne znam što se dešava.

Na kraju došao sam do zaključka da je bolje kupovati preko amazona jer su cijene niže, a osim toga čekanje na servis je kraće (odmah ga šalješ centralnom servisu) i imaš direktan kontakt sa serviserom.

Lekcija naučena više neću kupovati u NeutrinoMobile. Moram napomenuti da su serviseri pristojni i uvijek probaju sve lijepo objasniti ali opet mislim da nije normalno da budem 30 dana bez uređaja, a da povratno ne dobijem nikakvu informaciju o procesu tj. što se dešava sa servisom mojeg uređaja.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 07.12.2017. u 19:31.
Verbum je offline   Reply With Quote