View Single Post
Staro 01.12.2017., 07:22   #431
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Na preporuku kolege forumaša nicka praskatona, naručio sam Cooler Master Masterliquid Lite 240 AIO.

Jučer instalirano i postavljeno kao exhaust zbog dizajna kućišta, da je intake vjerujem da bi davao i bolje performanse.

Što se tiče performansi CPU niti na dužem radu preko 80% loada u recimo Rise of Tomb Raider nije prošao 45 stupnjeva, a i zbog ekstra dva venta na radijatoru temperatura grafičke je pala u prosjeku za 5-7 stupnjeva.

OC nisam radio jer to će pričekati malo bolje dane i upgrade na 7600k sljedeće godine.

S obzirom na stock cooler, vodeno je skinulo oko 20 stupnjeva dolje.

Moram naglasiti i kako u cijeli setup mi je sjeo ko budali šamar LED white logo cooler mastera na CPU.

Vjerujem da bi se dalo poigrati u kućištu sa smjerom ventilatora, ali nemam volje okretati ih jer da bi radijator uopće fizički stao u kućište morao sam otkopčat pola kablova, grafulju i vent na dnu.

Sve u svemu jako sam zadovoljan. 240mm AIO za 500kn i nije no name brand već jedan od ponajboljih što se tiče hlađenja.

Zamjerka bi bila eventualne cijevi koje su plastik fantastik, ali ipak se ovo smatra budget opcijom.

Također, hlađenje je praktički nečujno, u loadu se uglavnom čuju ventovi grafičke.
Nixis je offline   Reply With Quote