View Single Post
Staro 23.02.2012., 13:21   #34
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
PROBLEM: nekoliko postova unazad vidjeli ste da sam kupio novi vent. za napajanje (zbog buke) i... nakon pola mjeseca počeo krepavat kompjuter (užasno spor da se miš jedva micao po desktopu) i odmah sam pomislio na to da novi vent. preslabo hladi napajanje, pa sam kasno sinoć vratio original vent. i vidim da ipak jače puše od onog kkojeg sam nedavno kupio (i to za 105kn).

Ne znam zašto se to nije pokazalo odmah prvi dan, nego sad nakon pola mjeseca? -sad dobro radi kompjuter, ali ne mogu durat' tu buku, zuji kao 1000 bumbara, grozno, od toga poživčanim! Sad nemam novaca da kupujem opet neki drugi, što mi savjetujete?


P.S.: kad sam spojio original vent. na molex (12V) skužio da tek tada radi punim kapacitetom (buka 10 puta glasnija, LEDice blješte, vrti k'o lud) pa sam ga zatim spojio na njegov original konektor (unutar napajanja) i vidjeh da tad radi kao i prije (LEDice lagano svijetle i vidi se da vrti sporije, ali buka je i dalje nepodnošljiva!) -nisam imao mjerni instrument da vidim koliko Volti dobiva taj vent, čini se da 5 ili 7, hm... Kako izmjeri brzinu vrtnje ventilatora ako nema treću žicu (senzor) ? !
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote