View Single Post
Staro 09.01.2009., 15:54   #110
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Wooo WoOoo WOOooo , take it easy kid...
Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
ožeži google i traži sam, a ne napadat ljude - ako neznaš kako stavit freezer onda šuti.. e pa kad je tako bahat bio, normalno da ću mu odvratit istom mjerom ))
Nevidim na osnovu cega si zakljucio da se ja ponasam bahato i nekoga napadam, ali evo sad cu ti reci opet i bit cu malo objektivniji. Ako nemas neki konstruktivan predlog, neku ideju kako izvest ovo o cemu ja pricam nemoj se ni javljat, jer bezze zagadjujes forum nepotrebnim spamom a nikome ne pomazes. Isto tako, ako ti trojica malo starijih clanova ovog foruma (Vuco, Wolv i ja) kazemo da malo spustis loptu, onda tako i uradi, a ne pricat te price, iznerviro me.. , sada bi psovo.. i sl.

Citiraj:
Autor generic Pregled postova
A čuj druže(), ovo je forum gdje se isprobavaju nove ideje. Takva tu populacija obitava, padne ti nešto na pamet i probaš.
Upravo to! Nemam nista, niti socket 775 plocu, niti 1366, niti freezera. Imam ovo sto imam, a to je ovo dole u mome potpisu ali to nemora da znaci da ovdje na forumu nesmijemo iznosit neke interesantne (barem meni) ideje jer..
Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
cooler je dobar

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Al u svakom slučaju se slažem sa ovime da ako se ima 4 iljade za CPU + ploča, da se onda može kupiti i kvalitetan hladnjak.
Vuco, u potpunosti se slazem s ovim, no doubt about that. Ali zasto ne probati, pa makar iz znatizelje, ovo o cemu ja pricam. Po nekom mom misljenju, manji proizvodni proces Nehalema i manja voltaza, freezer mi se cini kao pun pogodak sto se temperatura tice.

Wolv nemoj me pogresno skontat, ispade da sam nadprosjecno navalentan , ali fakat kad se pogledaju ove slicice, mjesta od rupa do socketa ima ko u prici, i to me nemoze niko razuvjerit. A zasto nisu ostavili isti raspon kao kod socketa 775, o tome se ima pricat jako puno, ali eto ja samo kazem da bi mnogim sretnim vlasnicima freezera bilo bolje da jesu.

http://sobitza.com/portal/images/rec...00/image_6.jpg
http://sobitza.com/portal/images/rec...00/image_8.jpg

-------------------------------------------------------------------------

Vuco, sorry, sve sto smatras da bi trebalo biti pobrisano, samo ozezi, imas moju dozvolu
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote