View Single Post
Staro 01.02.2007., 19:58   #25
Jozha
Banned
Moj komp
 
Jozha's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Sesvete/Soblinec
Postovi: 772
Lenovo 3000 C200

Intel® Core 2 Duo processor T5500 1.66GHz
667Mhz FSB, 512MB memorije +512 dokupio
80GB HDD 5400 RPM, DVD Recordable: 24X Max DL
Intel Graphics Media Accelerator 950 do 128MB
inegrirana zvučna kartica i zvučnici, Intel High Definition Audio
TFT zaslon veličine 15" rezolucije 1024x768
Integrirani 56K V. 92 fax/modem, 10/100 Ethernet,
Intel 3945a/b/g; Intel Centrino Mobile Technology; Rescue and Recovery; UltraNav
Ports:S-video out, External Display (VGA), IEEE 1394, External Microphone/Line-In, Headphone / Line out, RJ-11, RJ-45, 4 USB 2.0, 4-in-1 Multi-card Reader (SD/MMC/XD/MS/SD-pro)
Li-ION baterija 6 Cell Lithium, 3,75 sati autonomije
Predinstalirani i licencirani MS Windows XP Professional
TEŽINA: 2,75Kg


moj prvi pravi lap u životu.tak da možda i neču bit objektivan.

drži na bateriji i do 4 sata,sa igranjem FlatOuta2 izdrži jedno sat i pola.

loše: čudno smještene kursorske tipke,ljevo do ctrl-a je i fn tipka pa se i tu zeznem koji puta,primjetljivo probijanje sa tamnim prikazima na monitoru i kaj me najviše nervira kad ga staviš punit lampica svjetli zeleno pa makar on bio napunjen samo do pola ili skroz.narafski kad padne ispod 20% onda se zacrveni.zvučnike prekriju zglobovi pa je malo grbavo tipkat i slušat nešta.

dobro:dogradio još 512MB ram i sada leti čak i u igricama usprkos ugrađenoj grafici.narafski nije to ništa specijalno ali ipak veseli a mogu bacit koju igricu a da nije izdana u devedesetima.tastatura (tipke) jako dobre za dugotrajno natipkavanje.jako se malo grije pa ga nije problem držat na koljenima.a i kad se vent upali nije prebučan.dapače.lagan.

ja sam ga uzeo preko firme pa me izašao 5200+pdv tak da sam više nego zadovoljan sa učinkom jer je lap kupljen prvenstveno radi posla.

ocjena?a nema pojma.ovo mi je prvi za istač.ajmo reč 7/10.da je bolje grafike i bržeg harda čisti cener ali ovako..
Jozha je offline   Reply With Quote