View Single Post
Staro 21.02.2019., 17:10   #3056
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Pitaj brkatog neka ti skenira/okaci tu racun za R5 1600 koliko je platio kad ga je kupio, oko 1700/1800kn + 200kn da predje na R5 2600 a sad kaki po 1700x koji pojede oba i jeftiniji je



@Brkati... uspori, opet ti o OC-u ?? Nema dotjerivanja, nema mudrovanja po biosu, sve sto sam napisao odnosi se na STOCK postavke vs kune i o tome pricamo.

OC je neka druga tema... Dakle slazem se s tebom da je svasta moguce itd.. no pricamo o stock postavkama.



Znas ti sta je kradja ? Sad vec u nedostatku nekih argumenata trkeljas koda si se nagutao mutne i prljave Kupske vode umjesto pive

Pa nije kradja radit plac u sumi, to se inace placa sumariji ako ne znas, molim lepo
Brkati ti nebu račune pokazival niti govoril koliko plaća svoj HW te možete patiti u tišini i maštati o moji buđeti i rabati a ako baš želiš znati, ni blizu te cifre nisam platio 1600

Sve je meni jasno, ali želim ti objasniti da BEZVEZE NE BACAŠ LOVU NA X, jer uz promjenu 4 postavke u BIOSu, slovima ČETIRI, tvoj 1700 Ryzen koji je jeftiniji od X-a može raditi tj odraditi istu stvar za manje love u isto vrijeme kao i X (u handbrakeu), a ostatak love moš potrošit na lance za motorku

Što se tiče o trkeljanju o krađi, prvi si počeo srat gluposti prema meni koji sam ti htio ušparat koju kunu, a ti kreneš bit seronđa pa sam ti vratio istom mjerom, trkeljanjem i sranjem gluposti kod mene ti nema "ko tebe kamenom ti njega kruhom" nego ko "ko tebe kruhom, ti njega odojkom" a "ko tebe kamenom, ti njega bagerom" tako da, živio rođo ti meni 100 godina

Sorry ako ti je moj savjet za uštedom od parsto kuna bio izdkavanje na 4 ghz u aidi e moj silver silver. Nemoj me odma drugi put napast kad ti oću dobrobit

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote