View Single Post
Staro 15.08.2018., 12:19   #2262
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Ja više volim klasiku, tako da mi se više ovaj sviđa. Ovaj tvoj sat isto nije loš. Što si mislio pod “plus/minus koja sekunda”? Kako si zadovoljan sa satom i općenito sa Casiom? Jel to stvarno takav materijal nehrđajući čelik? Mislim na sutuacije kad se ispod sata sad ljeti nakuplja znoj, da neće sat zahrđati? Prije godinu dana sam kupio neki “no name” brand s Ebay-a i nosio sat godinu dana i sat je na jednom dijelu počeo hrđati (oksidirati) od nakupine znoja sad ljeti i tak, pa me zanima hoće li se u to ponavljati s tim Casiom koji bi trebao ipak biti malo bolji sat, ako sam u pravu?
Plus/minus koja sekunda znači da može kasnit/brzat koju sekundu mjesečno (kao i svaki sat nižeg cjenovnog ranga), to ti i piše u uputama. Jbg, ak ti to predstavlja problem, ganjaš one radio controlled koji su uvijek točni, ili keširaš Breitlinga ii nešto iz tog društva . Sa satom sam prezadovoljan. Ne hrđa, ne propušta vodu. Tuširam se s njim i kupam svake godine u moru i ništa mu nije. No ovaj tvoj je 50m water resist pa ti nebi preporučio tuširanje i kupanje s njim.
Realno, bilo koji sat neke normalne marke (kinez s ebaya to nije) ti ne smije prohrđat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote