View Single Post
Staro 22.02.2011., 14:45   #78
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
evo da napravim mali rezime ovog 5820TG:

-komponente ugrubo: i5 480m, 4gb ddr3, Radeon HD6550m 1gb, 500gb hdd, 15,5" 16:9 HD lcd, wifi, BT
-kuciste je solidne izvedbe, posebno mi se sviđa poklopac ekrana koji je od brusenog aluminija u mat sivoj boji, a samo kuciste je vrlo tanko i elegantno
-ekran ima vrlo ostru sliku sta me ugodno iznenadilo, ali kut gledanja je ogranicen
-tipkovnica mi je koma, imam osjecaj ko da ce se tipke raspast dok vrlo brzo tipkam
-baterija je litijionska sa 9 celija i acer tvrdi da u power saver modu izdrzi cak 8h sto je i vise nego pohvalno. Znaci, uz power saver mod samo ukljucite integrusu (koja je valda u procu?!?!) i pritisnete tipku P koja se nalazi iznad tipkovnice u desnom kutu pokraj eject tipke od optickog uređaja i to bi trebalo biti to. Nisam jos stigao vidjet kak funkcionira u praksi, al recimo da im vjerujemo
-gejming: e, tu lap pokazuje svoje cari . Za sad sam samo instalirao Assassins Creed i u dx9 modu sve na fullfull jednostavno leti, dok u dx10 modu malo trzne, al igrivo itekako (takodjer sve na max, ukljucujuci AA)
-buka je vrlo niska dok radite na desktopu,al cim ulazite u 3d aplikaciju ventilatori se bitno poglasne. Al u granici normale i usporedujuci sa nekim laptopima sa kojim sam imao priliku raditi ovaj je sasvim solidan sta se tice toga
-experience index veli 5,9 za RAM i HDD, 6,7 za grafiku i 6,9 ca CPU (neznam kolko je to mjerodavno)
-izlazi: 4x usb, 1x HDMI, 1x VGA, 1x ethernet, neki audio izlazi/ulazi i citac kartica

Dojam, za jedan dan kolko ga imam vise nego zadovoljan. Ovim modelom kao da je acer napravio stepenicu dalje u kvaliteti izrade, osim naravno tipkovnice koja je meni osobno zesci shit. Nadam se da cu sa ovim imat modelom vise srece nego sa prethodnim

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 22.02.2011. u 14:51.
Problem je offline   Reply With Quote