View Single Post
Staro 10.03.2009., 13:10   #117
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Dell Vostro 1710, specifikacije u sigu, kupljen prije tjedan dana.
Iako pripada poslovnim prijenosnicima, koristim ga isključivo kao desktop replacement, što zbog grafe i po mom sudu izvrsnog ekrana nije problem, sve se fino vrti, od Dextera i Top Geara do Ceville(point&click avantura).

Ima 6 usb utora (definitivno jako dobra stvar), i ima klasični, pomalo monolitni izgled i dizajn, a i doima se jako čvrsto, za razliku od 17'' modela Acera i HP u tom cjenovnom razredu koje sam imao mogućnost držati u rukama...

I najbolje od svega, prenošenje nije ni najmanji problem, jer je čak i mrvicu lakši od 15,4 lapova (isprobano na Toshiba A300, HP 6725 i Lenovo 200 i 500), u specifikacijama piše da je dobar dio konstrukcije napravljen od magnezija, navodno je to dobra stvar za smanjenje težine

Mišljenja sam da za tu svotu (soma €) nema bolje kupnje (3 god. gare, kvaliteta izrade, mala težina, Vista sa Worksom i gomilom programčića, grafa sposobna za zahtjevnije igre, na smanjenjim detaljima ofkorz)

Sve u svemu ja prezadovoljan

Windows Experience Index: Procesor: 5.1, Memory: 5.0, Gaming graphics: 5.5, HDD: 5.2
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Vostro17.jpg‎
Views:	591
Size:	7.3 kB
ID:	9437  

Zadnje izmijenjeno od: fratartucko. 13.04.2009. u 00:12.
fratartucko je offline   Reply With Quote