View Single Post
Staro 03.03.2009., 01:17   #116
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo, prije 2 dana kupio Acer Aspire 6930Z (za pune specifikacije kliknuti na link).



(+)
Odličan ekran, jaka šarka i kompletna konstrukcija općenito, odlična web kamera, mogućnost ugradnje 2. diska, hardverski jak desktop replacement, odlični zvučnici, estetski lijep

(-)
Malo slabija tipkovnica, u paketu ne dolazi nikakav bundle (osim drivera na DVD-u, nikakav hardver niti softver) a niti torba za nošenje

Zaključak:
Za relativno male novce (5200 kuna) odličan desktop replacement s centrino 2 platformom. Budući da ne dolazi s Vistom nego s lunux distrom cijena mu je smanjena za preko 500 kuna. Windows 7 normalno prepoznaje skoro sav hardver i i sam instalira pripadajuće drivere (jedino treba ručno instalirati drivere za nVidia grafičku i wireless mrežnu karticu, a isti driveri se nalaze na DVDu s driverima priloženima u kutiji) tako da je podrška odlična. U normalnom radu, pa i tijekom gaminga laptop ne buči i ne grije se puno. Jako sam zadovoljan s laptopom i preporučujem ga svima kojima treba relativno jeftin a kvalitetan desktop replacement laptop.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote