View Single Post
Staro 16.09.2019., 00:14   #835
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Pošto sam u mladjim danima,kao student,radio u pošti, na poslu vulgaris poštara dok su oni odrađivali GO znam malo o sustavu.


A sustav je da je 30% poštara i 70% neradnika/uhljeba uguženih u pretrpanim kanclarijama i ne rade ništa (skoro su doslovno počeli stavljat stol na stol u kancelarijama jer nema više mista u širinu za uhljebe,pa se šire u zrak)


Al poštari se pošteno našetaju i narade za svoju plaću.
Kronično fali poštara, jer su im plaće male, i nije baš primamljiv posao, ima svakakvog naroda, ima svakakvih domaćih običnih goveda (DOG) po dvorištima i sl.
Al oni ubacuju uhljebe po zapovjednoj (ne)odgovornosti,kako se minja stranka tako novi dolaze,a stari ostaju.


Plus sad jebu stare poštare sa minjanjem terena,a virujte mi,teren nije lako naučiti,ja sam promjenio 5 u Splitu, unutar 4 mjeseca, izjebao se kao budala. Dodjes u portun a ono 40-90 sandučića sa uglavnom nečitkim prezimenima. Pa ubacuješ uru po portunu.
Kad je stari poštar,i zna teren, ubaci to u 5 min.



Ja sam bio po pola sata-sat u portunu. Sad zamislite starog čovika,napola slip,i mora tražit prezimena po sandučićima itd,još milijun primjera. Od kuća sa izmišanim adresama, podstanara bez imena na sandučićima, kuća di živi 628 ljudi na 5 katova i svi se prezivaju isto,al imaju 10 sandučića isprid, jer šta će men familija vit šta ja dobivan u sandučić...

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 16.09.2019. u 00:23.
webstartm je offline   Reply With Quote