View Single Post
Staro 29.08.2019., 22:21   #1372
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Taj podatak nije sasvim točan jer postoje 3 verzije, global i kineska verzija imaju istu bateriju (135 mah) i ta kineska verzija koju većinom ljudi kupuju nema NFC.

Mi Band s NFC-om je posebna kineska verzija, taj NFC radi samo u Kini i Indiji, i taj model ima slabiju bateriju, 125 mah.
Mislim da je taj model i slabo zastupljen na ebayu/aliexpressu.

Jedina razlika između kineske i globalne je jezik i to što kineska ima famozni alipay koji nitko ne koristi ovdje pa se može reći da je bloatware.


P.S., mislim da se onaj problem s kineskom verzijom i HR jezikom na mobitelu može riješiti sa Notify & Fitness aplikacijom.
Taj app je još bolji opcijama od Mi fit app i navodno se tamo može štelati jezik.
Nisam probao ali sam negdje pročitao pa ako se nekom da nek testira...
Tnx. To sam si i mislio. Sam čajnizer i još ekipa u komentarima je rekla da su CN i Globalka jedno te isti uređaj samo sa drugačijim softverom i pakiranjem (naglasak na jezicima).
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Tebi se prebacilo na engleski na bandu čim si spojio na mi fit jel? Ili si morao petljati po postavkama?
Automacki. Čim ga je MiFit ulovio, sa čajnezerskog klinastog pisma je zablicalo "Sync completed". I to je to

Ali da ponovim, to je zato jer mi je mob na Engleskom. Da je bio na HR podešen, možda bi bilo spominjanja žute majke i slično jer ako je mob na HR, Mi Band 4 CN verzija ostaje na kineskom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote