Tema: Automobili
View Single Post
Staro 19.06.2015., 21:31   #15468
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Aj ne pričaj gluposti.
Kao prvo, uopće nije ista norma za prolaz za auto s dpf-om i ako postoji njegovu inačicu bez dpf-a na ekotestu.
Kao drugo, ne prolaze, štoviše, bilo je smiješnih failova, kad je škoda za 1.9tdi 77kw lupila neku bolesno nisku normu pa su ljudi padali na ekotestu s novim autima, dok se to kroz par mjeseci i preko nekoliko žalbi uskladilo sa normom koju su vw i seat imali za isti taj motor.
Kao treće, gotovo svaki dizel može proći ekotest ako je stanica opremljena starijim ekotesterom gdje nije automatsko mjerenje sa točno zadanim brojem okretaja. Ako je modernija stanica, sa ekotesterom nabavljenim unatrag 2g, onda je frula.
Aj ne pričaj gluposti....masa ljudi je poskidala dpf i zatvorila egr i ako se to napravi kako treba nema nikakvih problema na tehnickom. Naravno mora se i ecu programirati i jos neke sitnice srediti. Znaci to se kvalitetno mora napraviti a ne kod Jože u šupi. Zadnje kaj sam citao je tip na toyotinom forumu skinuo dpf sa lexusovog ls220d....To je u Sloveniji radio ako se ne varam i ta zajebancija ga je kostala oko soma ojra i nikad problema na tehnickom nije imao....Znaci prije laprdanja napamet malo se treba raspitati okolo....Btw nemoras mi odgovarati na ovo jer si prebahat za neku normalnu raspravu. Morao sam reagirati da ispravim dezinformacije koje širiš...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote