Tema: Dronovi
View Single Post
Staro 10.08.2016., 14:16   #42
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ne, nije ostalo iz rata. Most je doživio generalku 2004. ili 2005. (ne mogu se tačno sjetiti). Znakovi su "svježe" postavljeni.

Krško (nuklearka), Sisak (rafinerija), Slavonski Brod (rafinerija i ogromno skladiške nafte), Modriča (rafinerija), Kruševac (fabrika oružja), Valjevo (fabrika oružja), sve se vidi sa satelita pa opet imaš zabranu fotografisanja kad si u blizini.

Generlano je problem u sprovođenju zakona na terenu (kao i bilo kojeg drugog zakona u našim bananistanima). Koliko si vremena potrošio na dopisivanje ovde mogao si preletiti zakone (CTRL+F) ili pitati nekog pravnika koji je aktivan u toj oblasti da ti da konkretne informacije.
Džaba se mi svi ovde prepiremo šta i kako. Ja ti kažem šta mi je rečeno iz prve ruke (ljudi koji vode računa o sigurnosti fabrika oružja i sličnih stvari), doduše u Srbiji (mada ni u HR ne bi trebalo biti većih razlika, osim ako je zbog EU nešto značajnije mjenjano).

I nije ovo jedina stvar koja nema veze s mozgom. Čitave države nam nemaju veze s mozgom pa nikom ništa.

Tačan zakon i član zakona ne znam. Da te to stvarno toliko interesuje koliko govoriš do sad bi našao bolji izvor informacija od foruma.

Akoneko ima viška vremena neka nađe zakon u kojem su navedene restrikcije za vojne baze i slično, tu bi trebalo onda biti sve navedeno (a ono što u zakonu nije navedeno kao zabranjeno u suštini je dozvoljeno).
Milentije je offline   Reply With Quote