View Single Post
Staro 10.02.2010., 22:07   #199
lujito
Premium
Moj komp
 
lujito's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Near
Postovi: 416
Ekipa, molia bi vas jedan savjet. Kupujen EKSTERNI HD na kojem ce bit vise manje samo muzika, koji film i takve stvari.

E sad san ja to malo gleda i vidia da iman 2 solucije.
1. solucija je kupnja standarnog HD i to bi uzea OVAJ WD HD - 819 kuna. To je 640 GB i to mi je ok, al naravno da je uvik bolje šta više

2. solucija mi je da kupin ovaj standardni WD DISK - 699 kuna i nek kuciste recimo OVO - 189 kuna. Sve skupa 888 kuna za 1 TB eksternog i internog diska. I to mi isto odgovara, jer bi taj diska moga držat unutra dok mi ne zatreba negdje na terenu.

I sad ja tu imam par pitanja za ovu drugu soluciju. Zanimaju me iskustva, kako to funkcionira, jeli klapa, šuška, jel brzina standardna?
Isto tako me zanima da li je potrebno dodatno napajanje za ovu drugu soluciju ili napajanje ide preko USB-a?

Zanima me šta vi mislite, ima li kakva treća solucija za ove novce? E da, da li ovo kučište odgovara, našao sam najjeftinije za 3.5 diskove.

P.S: zanam da imaju eksterni od WD od 1 TB, al vidim da je to sa napajanjem preko adaptra pa mi ta opcija nije dobra!
lujito je offline   Reply With Quote