View Single Post
Staro 04.04.2009., 00:50   #65
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor DraŽ Pregled postova
pa meni gpu temp. neprelazi 52C sa clockanom grafom. Evo sad sam 2h igrao crysis na high/very high i gpu-z je ostao u pozadini, kada sam izišao postavio sam one male grafove da mi pokažu max temperaturu vrm-ova u ta 2h, i bila je 90C maximalna, a gpu cijelo vrijeme oko 49-51C, a ventovi na max, treba uzet u obzir da kuciste malo usko(cooler je stao naknap) protoka zraka nema,ali je kuciste otvoreno.

Cuo sam da je bolje ostavit red plate. Na pcekspertu,fudzilli,overclocking club reviewovima ovog coolera nisu napisali temperaturu vrm-ova...

Evo furmark(renaman furmark.exe) 900 sec = 15min i max temp je bila za:
gpu temperature- 57C
dispio - 57,5C
memio- 65C
shadercore- 61C
vddc slave 1 - 111C
vddc slave 2 - 112C
vddc slave 4 - 112C

Graficka je tu bila oc-ana na 790/1100 uz max okretaje ventilatora na cooleru.

Nemas brige, to su normalne temperature kad je u pitanju musashi/s1 i overclock hd4xxx serije (cak i bez overclocka). Slicne temp su i na hd4850 karticama, samo tamo nisu volterra chipovi ti koji reguliraju voltazu pa ljudi ni neznaju da to ide na +100c. Radit ce stabilno sve i bez frke

Recimo kod moje 280gtx su isto volterra chipovi (ali ih je 5) i identicni su onima na hd4xxx seriji i nikad u loadu ne predju 65-70c i to pod stock hladjenjem, a u pitanju je overclock.
Pippincro je offline   Reply With Quote