View Single Post
Staro 06.03.2006., 17:02   #20
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Gigi1
Pa tvoje su postavke za kvalitetu slike vjerojatno drugacije od nasih.
Ovako , tu nešto ne štima... u testu je naglašeno da se ništa po postavkama nije diralo osim reze , tako sam i ja testirao - difolt postavke sa 1024/768 - mogu ih i navest pojedinačno. Koristio sam XTreme-G 83.20.v2 i XTreme-G 83.90.v2 - nema razlike.
Tempreatura od 63 sa otvorenim kućištem je temperatura od najmanje 70 sa zatvorenim a ljeti kad bude u sobi 25-26 ići će do 80 ziher , osim toga dali je uopće aktiviran temp sensor u biosu grafe ? Poznato je da većina 6200/6600 PRIKAZUJE manje temperature zbog isključivanja tog sensora i korištenja sensora od "proizvodžača" grafe. Meni winfox daje u mirovanju 32 , driveri isto a kad se uključi taj sensor winfox i dalje piči po starom dok driveri daju 43 ! Nema šanse da taj limenko od coolera bolje hladi od alcu zalmana + 12-ca na 1000rpm postavljena da puše bočno po karti. Ako meni na 550/1000 ide do 63 onda se treba zamislit kolkiko ide na toj karti. Mjerenje i zaključci oko temperature su izvedeni traljavo , brzopleto i u nestvarnim t.j preidealnim uvjetima. Sensor od Aerogate II zaljepit na bazu zalmana kraj samog ruba gpu-a , bliže ne može - prikazuje u fullu temp od 57 a driveri ako nije uključen sensor 52 ! S uključenim 63. E pa sad nema šanse da je temp na rubu baze manja od temp u središtu baze što znači da ćemo vjerovati vanjskom sensoru a ne driverima. Što se tiče karte u testu to treba provjeriti , dali je uključeno i paralerno izmjerit temp s nekim vanjskim sensorom. Šzo se tiče Oc-a , zašto ne ? Svaka karta je priča za sebe i nijedna se ne oca isto , međutim ako se bolje oc-a ne znači da ima bolje perfomanse. Moja će ovu potuć u svim testovima na 590/1120 koliko je granica 100% stabilnosti.
stuc je offline   Reply With Quote