View Single Post
Staro 28.02.2006., 20:05   #8
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Jelc
Uzmimo za primjer Tagan 480W kojeg imam u kompu.
Na "stolu" je mlak, u kompu se SVINJSKI grije i diže temperaturu i procu, matičnoj, grafi, hardovima...

Jer su kakti htjeli napraviti tiho napajanje.
Neka napajanja su na stolu tiha ali u kućištu čim se zagriju proizvode iritirajuću buku (ja sam dosta neosjetljiv po tom pitanju ali ima napajanja koja se dreve za popizdit)
Ma gledaj, svi tvoji komentari su na mjestu. Nazalost, opet moras uzet u obzir sve sto sam ti napisao. Testirati graficku nije isto kao testirati napajanje, to i sam znas.

Citiraj:
Znam da bi bilo zgodno imati nekaj slično:
http://www.silentpcreview.com/article148-page1.html ali...

Kaj se tiče opreme-možemo napravit akciju na sljedećim Žderonjama za ovu moćnu spravu na slici-jeftina je a može poslužiti.

Barem okvirno i za škvadru sa limitatorima
Well, to nam je najmanji problem, s obzirom da je opterecenje ionako poznato, a imam(o) sasvim solidna strujna klijesta i izvanredne unimere. I opet moram ponoviti, kada bih zaista testirao napajanja "kak se sika", trebalo bi mi barem 10 sati po napajanju uz adekvatnu (citaj: skupu i tesko dobavljivu) opremu. Nadam se da cemo iz testa u test pokusati biti sto informativniji i opsirniji, radeci relevantne testove za obicnog korisnika. Mislim da je i ovaj potez "simulacije" jedne jaaako dobre konfiguracije vec korak unaprijed.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote