View Single Post
Staro 17.01.2006., 19:05   #52
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Mene samo zanima ako ne bi trebalo recenzirati kartice sa 64-bitnom memorijom te te "uzasne" 6200 i X300 kako ce ljudi znati da te kartice nevaljaju? Zasto su jeftine te kakve su u usporedbi sa 100-200Kn skupljim modelima?
Ce i oni uzeti 20 kartica i testirati?
Otkuda si ti saznao da su one lose...mozda iz neke recenzije? Sam si ih testirao? E pa mnogi to nemogu, a da negovorim da 90% ljudi prije dolaska u ducan nikad nije ni culo za X300 il X1800, pci-e, agp, pa ako se pozele informirati kako ce ako (po tebi) odredene kartice netreba recenzirati...Nece li im tako trgovci uvaliti smece?

Sta su to danasnje igre? Budi ljubazan pa mi objasni...Da te preteknem te danasnje igre (koje mislis navesti) mene tjeraju na povracanje svojom neoptimiziranoscu te nemastovitoscu, katastrofalnom radnjom i kliseiziranom pricom, izlizanim gamelayom i nikakvom igrivoscu, a prodaju se explicite na grafiku...
Moram li napomenuti da ima ljudi koje pucacine i razne hardwarea gladne igre nezanimaju...
Jednostavno igraju point&click avanture (Still life,AC), Rome total war, Football manager2006, Master of Orion, Hearts of iron2, Diplomacy...
Navedeni naslovi su uredno vrte i sa 6200TC, a neki od njih rade u 800x600 (to im je max. rezolucija-makar su izasli pred par mjeseci) a svejedno se igraju na 19" LCD-ima...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote