View Single Post
Staro 11.09.2018., 21:53   #5166
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Problem je sto nisam nasao tocan clanak zakona ili ToS-a gdje pise da imam pravo na raskid ugovora bez penalizacije pa se zato nisam toliko ni zabavljao s tim slucajem.

Mogao si davnih dana raskinuti taj ugovor, vec nakon 5-tog dana bez usluge da si postivao proceduru krenuvsi sa sluzbenim prigovorima
pisanim putem
na koja su duzni ocitovati se u zakonskom roku, i onda se pozvati na opce uvjete u kojima imas bar 5 clanaka po kojima mozes otici bez penalizacije.

Jednostavno sam sokiran da ti i dalje placas racune a nemas net 2mj ?!?

Pa cak ni te racune nisi duzan platiti ako si se na iste zalio opet po strogoj proceduri iz opcih uvjeta ili uvjeta koristenja usluge/paketa kojeg imas.

Ja imam jednu liniju na Optimi i da se meni ovak sta desi... bozek... pa prvo bi isao raskid ekspresno ili moze novi ugovor sa full brzinom za 50kn mjesecno,
pa sada trenutno me mole na koljenima da uzmem novi na 2 godine sa full brzinom koliko parica po vdsl-u ide za 130kn ( telefon i fixni pozivi djabe ukljuceni ) +
sto sam u pregovorima sa tehnickom sluzbom da moze ako puste profil onaj koji ja imam zapisan jerbo sam dosao do svih sluzbenih profila i tocno znam koji mi treba za full brzinu s obzirom na "disanje" parice...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote