View Single Post
Staro 04.08.2018., 17:37   #5154
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Staromodan Pregled postova
Prije nekoliko tjedana je nestalo telefonske veze i odonda je nema. Uopce se nista ne cuje kada se podigne slusalica. Nisam zvao sluzbu za korisnike. Promijenio sam telefon, spliter, uticnicu i kabele, ali nista. Kada nazovem svoj telefonski broj, onda odzvanja kao da je linija u redu, ali telefon ne zvoni, niti se sta dogodi kada se podigne slusalica.

Ugovor je istekao prije dugo vremena.

Internetska veza vecinom nije radila normalno. Stalno je prekidalo i ponekad je uopce nije bilo od dan-dva do nekoliko tjedana. Dok sam bio pod ugovorom onda sam zvao sluzbu za korisnike da to poprave, ali problem se ponavljao nakon dva-tri tjedna, pa sam odustao od zvanja sluzbe, a i ubuduce bi internetska veza nakratko proradila sama od sebe.

13.7.2018. sam otisao za optimin pult u shoping centru i zatrazio trajno iskljucenje fiksne linije. Sluzbenik je rekao da za to treba 12 dana, te kao datum iskljucenja napisao 25.7.2018. Rekao je da trebam vratiti ruter i strujni adapter na optiminu adresu, pa sam to poslao 23.7.2018. preporucenom posiljkom.

Problem je sto se jos uvijek cuje odzvanjanje kada se nazove moj telefonski broj. Nekad prije kada se iskljucivalo, onda se od navedenog datuma javljala govorna poruka da se biralo broj koji se ne koristi.

Mozete li mi savjetovati sto da napravim?
provjeri s optimom samo dali ti je ugasen broj, ako kazu da je, nemas se sta brinuti. veci ti je problem sto si dozvolio da ostanes u smetnji toliko dugo. samo se nikad nece popraviti, sad kad odlucis uzeti od nekog drugog internet preko parice, taj koji ti dodje ukljuciti napatit ce se jer ce prvo morati otkloniti kvar pa tek onda napraviti ukljucenje.
animATrIx je offline   Reply With Quote