View Single Post
Staro 29.01.2017., 23:17   #4923
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
@alengrosevic jes ti dobio kakav odgovor, platio one kakti umanjene penale ili ?
Zadnja njihova poruka je bila onih 890 kn. Nakon toga sam im odgovorio da bi ih zamolio da mi specificiraju točno oba dvije opcije te da vidim koja je za mene povoljnija, napomenuo sam Hakom itd.. Na to sam dobio automatski odgovor da je "prigovor" zaprimljen te da ću u 15 dana dobiti odgovor na njega (nadam se da se to ne odnosi na kraj tj 30 dana). Do danas ništa, prošlo je 8 dana. u biti evo dogovor koji sam dobio:


"Poštovani,

obavještavamo Vas da je Vaš dopis zaprimljen te je proslijeđen nadležnoj službi za rješavanje prigovora Pretplatnika.
Rok za rješavanje prigovora na kakvoću pružene usluge ili na iznos kojim je Pretplatnik zadužen na računu je 15 dana od dana zaprimanja prigovora, odnosno u roku od 30 dana od dana zaprimanja prigovora u slučaju da je isti podnesen u vezi s uslugama s posebnom tarifom.

U slučaju da se radi o reklamaciji na rješenje prigovora, rok za donošenje odluke o reklamaciji je 30 dana od dana zaprimanja Vaše reklamacije.


Srdačan pozdrav,
Optima telekom"
alengrosevic je online   Reply With Quote