View Single Post
Staro 01.05.2016., 21:29   #21
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Asus30 Pregled postova
da i on je bio samo pc ekskluziva
kak će se onda novi zvat battlefield 5,možda naprave dobru igru,hardline nije uopće loš jedino kaj nema vojske i vozila
ali i dalje je to najbolje šta se nudi,sve ostale pucačine su nasuprot battlefielda ništa
nije bf4 propala igra kad se i dalje igra više nego bilo koji drugi battlefield

Imao sam sve bf do sad (osim dva zadnja), najbolji mi je bio 1942. A nakon onog smeća od bf4 sam se zakleo da više nikad neću preorderat bf.

Bilo je jako puno problema s bf4 kad je izašao, doslovno ga nisi mogao igrat, crashevi, pucanje testura, nemogućnost spajanja, užasan netcode koji je tek znatno kasnije (valjda dve godine) ispravljen.

Žao mi je diska, 60 GB (premium) smeća koje mi nije 2 godine radilo kako spada (500+ sati).

Fuj dice, fuj,...ak želim EA igru onda je platim 20€, pa onda prihvatim da sam alpha tester, a ovako 60€ i samo živciranja+ nemogućnost igranja.
Sjećam se meni jedinom u klanu nije radio china rising, pa sam ih morao kontaktirati i editirati reg da proradi( što je najgore ni oni nisu mogli to popravit nego sam po forumima tražio)...samo mi dođe muka kad se sjetim.



Ni jedan EA koji sam igrao nije bio toliko loš ko bf4.
markecSMB je offline   Reply With Quote