View Single Post
Staro 23.05.2018., 14:18   #557
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kaj fali IPS panelu sa 75Hz kakav Trpi ima? Kad se zakuca na 75 FPSa, sve je regularno i dobro radi (koliko vidim na netu). Bolje to nego muljavi i isprani TNac na 144Hz.

Osobno mi to nije nikakav kompromis, no ja ne igram MP pa mi nije bitna "hercaža" toliko koliko mi je bitna kvaliteta slike i boje u igrama u kojima uživam. A po tom pitanju IPS i TN nejdu u istu knjigu, a kamoli u istu rečenicu.

Tako da se slažem sa kolegom d0X-om vezano za TN.

BTW, mjenjam mišljenje o Viewsonicu sa FreeSyncom. Mislio sam da je to onako levi brend, ali prevario sam se. Malo sam detaljno proučio o njihovim monitorima tako da uz onog Acera, imam i tu kandidata vidjeti ćemo, možda bude i prije nego sam mislio jer je trenutno u razradi jedna multi-kupovina pa se možda i prikrpam te ušparam koji eVro na šipingu ako niš

Sent from Usreo Mobara
Ništ ne fali.
Ali pričamo o 100+ herca, bar kolega priča.
A IPS i 100+ herca, znaš i sam kakve su cijene.
Osobno sam se našao u TN-u s 144hz. Dosta privikavanja na početku, kada su se oči navikle, nekako je lakše bilo. Dakako, želio bi i ja nekih divlji ROG ili Alienware 120+ hz IPS monitor, ali novčanik (čitaj žena) ne dopušta. Tako da sada moram ponovo birati između IPS-a 60hz i TNca 144hz, otišao bi na 144hz ponovo. Slika je li-la, ali 144hz je jednostavno "my life was a lie" osjećaj.
Mommistake je offline   Reply With Quote