View Single Post
Staro 19.12.2017., 22:21   #44
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ovo sto si napisao mi se uopce ne svidja, imam isto Amis optiku 2u1 i razmisljao sam o prelasku na VIP.
Ako se nemoze prijeci na VIP uz pomoc Amisove postojece opticke niti, sta onda oni predlazu kao rjesenje.
Sta ces ti napraviti.
Stvarno vise ne znam sto napraviti, velim ti...dva mjeseca sam se cuo i dopisivao s njima. Jedan agent kaze da moze, zove drugi sutra pa ne moze...treci se cudi kako ne moze ako imam vec Amis...i tako u krug.

Dva puta sam dogurao do potpisa ugovora, jednom su me dan nakon nazvali i rekli da ipak ne moze optika nego samo coax pa sam odustao. Onda su me za 2 tjedna nazvali iz Amisa (iako je sve to Vip, oni su jos uvijek bili podijeljeni u firmi) i rekli da se moze ali da moram preko njihovog odjela, a ne preko Vipa kao prije.

Sve dogovorimo, stigne ugovor i taj dan me zove taj decko iz Amisa i veli da njemu vise nista nije jasno i da je ugovor isao na coax, a ne optiku i ako mi se ne sviđa da ga odmah raskinem. Slao mail, raskinuo ugovor i napisao prituzbu.

Javila se nova zenska koja je 10-ak dana provjeravala, klasicno moze - ne moze i na kraju ne moze.

I vise ne znam kaj napraviti...hocu tv a glupo mi je pustiti optiku i vratiti se na bakar ili coax.
ruicosta je offline   Reply With Quote