View Single Post
Staro 13.01.2014., 14:08   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
drop mi je zakon, on mi je broj jedan, pogotovo za fotke s moba. Imam na njemu 70 GB, što preko refe. što preko samsung acc. kad sam ugrabio 25 GB na dvije godine.

Uz njega, koristim gdrive, ponajviše zbog dokumenata i slično, isto mi je cijela firma na apsima. Uz sve prednosti, zna biti užasno kompiciran i sjeban za neke stvari. Plus, što mi je ogroman minus - reinstal windowsa i moš se jebat i ponovno skidati cijeli drive na disk, ako koristiš gdrive klijenta naravno. Dropbox - samo mu kažeš tamo mi je stara arhiva i bok, frajer sve samo indexira ponovno i sve gotovo za par minuta.

Mega - zbog 50GB zakon, šteta što još nema full klijenta za windowse, no sve ostalo mi je na njemu jako kul, od šeringa, enkripcije, brzine - ima jako dobar potencijal postati zver.

Skydrive - koristim kao backupa bakcupa i isto je skroz dobar. Uletio kad su dijelili 25GB u onom promo razdoblju, što je lijepo; plus što je najjeftiniji (od ozbiljnih igrača) od svih, 25$ za dodatnih 50GB godišnje ili 50$ za dodatnih 100GB je ništa. A nije neki no nejm kinez ili drugi šit, iskreno - nekako najviše vjerujem njima, da baš neće ono sutra nestati s scene
tor je offline   Reply With Quote