Tema: Automobili
View Single Post
Staro 15.09.2011., 00:36   #388
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa onda ideš našim popularnim receptom - opc, bmw m ili audi s vizualni paket na dizela koji ima trećinu snage orginala

to se često ljudi zayebu prilikom kupovine jer misle da manje konja će donijeti manju potrošnju i onda ili voze ko penzići ili prate promet i troše kao auto sa 50% više konja.

Nebi se bas u potpunosti slozio sa tobom. Skoda Fabia Combi 1.6 TDI sa 75ks vozi ko grom, trosi ko upaljac, iako 75ks ne zvuci opako. Sestra mi je neki dan uzela novi c4 diesel sa 92ks, odlican deal 108.000kn i auto vozi savrseno. Istina imaju mali lag pri kretanju ali kad krenu idu super. Iako mene osobno diesel u takvim autima neodoljivo asocira na svu silu dostavnih vozila u kojima sam proveo sate i sate i sate i nebi ga kupio nikad. Kvalitetniji auti su druga prica iako sei oni nakon nekog vremena pretvore u traktore. Sto se bembura tice bilo koji novi diesel je apsulutna zvijer od auta od 118d na dalje i neki vizaulni paket nije tak daleko od istine. Mislim da kod njih ni nema samo vizualnog paketa, nego ide komplet sa M podvozjem sto je jos jedan veliki +.

btw. 1.9tdi je out. Sad je 1.6TDI i motor je apsulutni sampion po potrosnji i elasticnosti..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 15.09.2011. u 00:52.
MAGARAC je offline   Reply With Quote