View Single Post
Staro 18.07.2017., 13:19   #11
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Nisam našao na njihovoj stranici.
Cijene kod Ivanjice su neusporedivo niže od naših, nadam se da to ne utječe na kvalitetu.
Kako si zadovoljan radovima, jel sve još uvijek OK?
S obzirom da je to građeno 2004. i bilo je najjeftinije na tržištu, naravno da nema riječi o nekom savršenom proizvodu. U to vrijeme ŠPIK Ivanjica ( tvrtka se u međuvremenu transformirala u nekoliko njih u gradu Ivanjici ) nije nudio prozore na kipanje kao ni stakla za iste, uz obrazloženje da je moguć lom u prijevozu. Okovi na prozorima su počeli malo zezati prošle godine ( na dva prozora je pukao dio okova od špijatera ) ali se to lako popravi.
Ostalo je sve ok, izolacija savršena a sve drugo, s obzirom da je roh-bau, ovisi o tebi.
Majstori su došli iz SRB i bili su više nego vrijedni tako da je za 5 dana sve bilo gotovo.
Meni je najdragocjenije to što je sve manje-više drveno osim knaufa, ne osjeti se miris žbuke i cementa, ne zasere se kod gradnje sve oko kuće od šute, maltera i cigle , jeftino je i brzo gotovo.
Za cijenu koju sam tada platio za samu kuću od 40m2 ( bez betonske podloge) od 12500 e danas ne možeš kupiti pošteni auto, eventualno Clio...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote