View Single Post
Staro 28.03.2024., 12:15   #15
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ne želim biti partibrejker, ali mi se čini da se ovde radi o ideji koja se rodila iz revolta prilikom korištenja nekog od romobila. Nešto je crklo više od x puta i onda je bilo "e sad ću ja da napravim bolji romobil i da pokažem kako to treba da se radi"...
Nije to slučaj, nemam romobil, iako sam čuo da nisu nešto pouzdani.

Nisi partibrejker, svjestan sam svih problema, ti si samo opisao realnu situaciju. Realnost jest surova.

Naime, znao bih sam riješiti elektroniku i softver. Već sam se i dosta informirao oko toga i ne bi trebalo biti problema.
Osim elektronike i softvera ostalo nije u mojoj branši pa bih se morao oslanjati na druge, naravno.

Isto tako sam svjestan svega ostaloga što si rekao. No da te ispravim, bio sam u proizvodnim procesima i vidio sam odnose Kineza prema kupcima, te sam vrlo svjestan troška i živaca. Ne samo s Kinezima nego i lokalnim firmama koje uberu novac a ne dostave ugovoreno. Tako da imam puno više iskustva nego misliš, od tuda i ideja, znam što me čeka, no opet, financije su najveći problem. Nemam niti približno dovoljno novaca da to izvedem sam. Nemam niti ljude niti dobavljače, zapravo PUNO više toga nemam nego imam.

Potvrdili ste mi i problem s financiranjem do čega sam došao i dodatnim informiranjem, pa tako pospremam temu u ladicu "Ne otvaraj" u svojoj glavi.

Mnogo hvala svima na odgovorima!

Odoh razbijat glavu dalje za nešto što bi možda bilo moguće.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote