View Single Post
Staro 28.03.2024., 07:57   #10
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Nemam. Najviše iz razloga jer ne mogu točno procijeniti. Mogu otprilike po nekim stvarima no do sada sam se više orijentirao da li mogu uopće napraviti tako nešto i tko mi sve treba za to. Nekako smatram da bi sada trebalo, možda se varam, nekako vidjeti da li tržište ima potencijala ili ne. A kako o tome pojma nemam, nisam se niti zamarao s ukupnom cijenom. Možda griješim.

Moras to prvo napraviti, da imas neku podlogu za početak. Vjerojatno ces u toj projekciji imati hrpu gresaka, ali ok, njih ces korigirati kako budes dobivao nove informacije.

Ono sve sto si nabrojao u idejnom postu, (ok ako i izbacimo romobile) je poprilično kompleksno za izvest, i po meni poprilično neizvedivo iz nule, odnosno ako vec nisi u toj branši. IMHO
Modularnost kao takva je poprilično financijski-trzisno neodrziva, u prilog tome ide i to da se nitko od "velikih" igrača u tom području nije odlučio ici u tom smjeru, a znamo da oni za razliku od tebe imaju pa skoro "neogranicen" izvor financiranja. U svakom slučaju sretno
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote