View Single Post
Staro 24.12.2007., 21:15   #31
michael1
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 13
Ako je negdje problem GPS kartografije (a ovo je iz iskustva ) onda je to upravo kod mene U Dbk a to sam vec napisao te moram priznat iako mi se cini da pricam skepticima da je mozda najbolja upravo Garminova ali ne od Navigo sistema vec CN v 9 a njen naslijednik CN 2008, sto sam izvjestio da je izasao nisam probao pa neznam ali mislim da nije losija, te mislim da svi koji tvrde da je garmin neupotrebljiv nisu probali ili neznaju koristiti Garmina, (Sve do sada je trebalo u opciji o info-karte iskljuciti jednu od karata, sada je navodno taj bug otklonjen novim firmware-ima). Usput u zadnje vrijeme moguce je otkljucati garminove karte pa tako i ove najnovije CN 2008 npr, te ih pokretati i na drugim CE ppc i na tim koje najcesce navodite pa potrazite a ukoliko treba pomoci cu. Upravo iz razloga pokretanja vise sistema sam i preporucio da pogledate MIO C 720 jer ipak mislim da je profi uredjaj sa kompletnom kartom Europe i mogucnosti prosirenja sa drugim GPS software-ima a sve to za malo vise od 3200 KN
michael1 je offline   Reply With Quote