View Single Post
Staro 27.09.2007., 12:48   #124
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Može to napraviti, ali pravno neće ništa postić s time.
Jedino ako mu Ve-Mil ide na ruku, ali zbog takvih pacijenata, ispada da su firme loše, a ubiti su korisnici problem.

Bilo bi dobro da proučite kako funkcioniraju reklamacije, pa da onda prestanete mahat serviserima ja oću ovo ja oću ono...
Mene reklamacije ne zanimaju , znam zakon o potrosacu i za svoje novce cu raditi tako da ja maksimiziram svoje zadovoljstvo a ne tamo neka firma.Za svoje nove mahati cu kolko ocu , jer Ja sam kupovao kod njih i ovi su ti koji ovise nazalost o mojim novcima(ne osobno o mojim , ali o kupcima ) i ako me netko oce zednog preko vode - onda ce me cuti .
Firme neke nisu samo lose , nego su katastrofalne po tom pitanju , za vemil bi cak rekao da je najgori jer ne samo da su bolesno spori u rjesavanju vec u 99% slucajeva pokusavaju doslovno ti nesto uvaliti sto ili je popravljeno ili stoji 1000 godinana lageru jer je jednostavno lose.
Ja uvazavam praksu ako nesto crkne da dobijem isto takvo novo , zapakirano i nekoristeno , ali hocu to dobiti u nekom noramlnom roku , a sve preko 3 dana cekanja u bilokojem ducanu je za mene puno posebice ako isti taj artikl imaju na lageru.
Router je offline   Reply With Quote