Tema: Dirt Rally
View Single Post
Staro 15.12.2015., 02:03   #26
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Šta uopće vozite?
Ja san zaglavija sa Minijem, a kako ne vozim često, a i kad vozim ne rasturam baš, nikako skupit dovoljno novaca za nešto kvalitetnije, pa muči Mini mene, a ne ostajen ni ja njemu dužan. U biti sad kad malo promislim s obzirom da je Mini FWD ja san u biti puno lošiji nego šta san mislija, pošto je (meni osobno bar) FWD daleko puno lakše kontrolirat neko 4WD, da ne govorin o RWD

EDIT:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5HWp4eteOU

Doduše i on ima slične probleme. Ono odvozim na oko savršeno i to tek 1/4 stage, dakle nisam ni ima pretjerano vremena za usrat išta, kad ono kasnin 6 ili 11 sekundi, mislim se šta bi bilo da san neku grešku napravija
ha ha, nego zabava ti tek pocinje kad skupis prve pare, i prijedjes u drugom eventu na recimo audi quatra ... nakon kaj sam to odgulio, uzo nešto od zadnjeg pogona, klasiku m3 kocka, sa xbox gamepadom (mislim čak izvadit logi volan iz prašine) odvalio komad tipkovnice od bijesa, taman kad si pomislis sporije je brze ugledas gubitke između 4-8sek, a kad razmisljaš ispravno da je brže brže, izlet i penalty zagarantiran. Pogotovo je m3 prvak u tome
fino pogođena fizika

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 15.12.2015. u 02:11.
sh0kre je offline   Reply With Quote