Tema: Subwooferi
View Single Post
Staro 23.06.2015., 10:19   #15
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ako ces sub koristiti samo za filmove, (90%) onda ti tu nema neke prevelike nauke Prava nauka počinje sa subom u 2.0 sistemu


Citiraj:
Autor syss Pregled postova
eh moj imagine... polu-posrat rel i pr sistem u istom postu mi zvuči kao izvorna borba protiv vjetrenjača

a pod vjetrenjače ne mislim da bi se trebao protiv ičega boriti.


Negdje mi se žuri pa....




































































...rezerviram malo mjesta za sljedeči put


Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Mislim da sam te skontao iz prve, samo sam htio reći da je prostor takav (velik i poluprazan) da omogućuje smještanje skoro pa "gdje god u prostoriji". Shvaćam da će trebati odraditi puno slušanja ali nisam znao da će zahtjevati i dodatnu opremu i software.
Dodatna oprema i softver ti treba ako želiš nabrzinu vidit u čemu je problem. A svodi se na običan SPL metar i free softver.


Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Žao mi je što nije sličnija situacija kao u PC hardware svijetu, tamo je puno lakše zaključiti koji je best buy proizvod za koju cijenu
Pa zar gore nemaš 2 best buy opcije?
Ja volim malo i dinamitno te volim više komada pa naginjem prvoj ali 2 nije uopče loša.


Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Vjerujem da je dosta više faktora kad se sub uzima prvenstveno za slušanje muzike.
Iako određeni tipovi subwoofera više pašu za određene vrste glazbe te određene zvučnike , u principu se za sve probleme može okriviti smještaj te neadekvatno okrenuta dugmad

Po onome što sam ja dosad imao prilike vidjeti, velika večina audiofila je po pitanju subwoofera ko guske u magli pa probleme svode na neke čudesne faktore.



Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
poslao sam upit intek-u za T9.
Probao sam naći nekog prodavača za SVS u Hrvatskoj, no bezuspješno. Da li možda znate da ih neka firma uvozi?
Firma koju sam ti linkao dostavlja u HR.
Baš je nedavno netko s foruma naručio SVS pa pročeprkaj malo unazad po HiFi temi.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote