View Single Post
Staro 30.01.2008., 10:40   #82
daddy1976
Premium
 
daddy1976's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zgb/Srednjaci
Postovi: 65
Citiraj:
Autor qbone Pregled postova
b.net ce uskoro provlacit optiku u mojoj zgradi, a kako su mi oni jedina alternativa t-scumu, trenutno izgleda da cu morati uzeti kod njih 3D paket, jer vec koristim kabelsku, a i nesto bi trebali biti jeftiniji od t-scuma. vidim neki su zadovoljni uslugom, neki ne, pa me zanima dali da potpisujem ugovor na 2 godine ili da platim prikljucak odmah pa da cekam novog operatera? ako sam dobro shvatio 3D paket (1 Mbit, kabelska, telefon) = 225 kn + 50 kn = 2 Mbit
istu dilemu sam imao i ja...ali zašto se ugovorom vezati za nekog dvije godine kad ne znaš šta će biti u ponudi za pola god.

a i nisu baš "nešto jeftiniji o t-coma", več dosta jeftiniji...
t-com flet sa 2Mbit/sec je 219 kn + 60 kn da ne pipneš telefon (ja koji jako malo telefoniram imam sa onom njihovom naknadom za net oko 250 kn samo telefona)

a b.net daje : kabelsku,1mbit flet,flet telefon prema fix.mrežama..ja još trebam nadoplatiti za kabelsku osnovno paket (+ 2o kn) i dobio sam istu uslugu (kombinirajuči sadašnje stanje: kabelsku od b.neta i net od t-coma) za 250 kn umjesto 500 kn ....naravno ne računam da imam i flet telefon.

neću nadoplačivati za +1mbit/sec jer mi torrent ne ide preko 90-120kbit/sec...ali to je više do samog fajla, a manje do mreže.

...da se vratim na temu samog priključka...meni se vrača cijena njihovog priključka od 400 kn u samo 2 mjeseca pa me lijepo zaboli mahunica za tih 400 kuna
__________________
HP 6715b AMD Turion64 X2 TL56 2GB 160GB 15.4''WXGA X1250
...

Black holes suck!
daddy1976 je offline   Reply With Quote