View Single Post
Staro 18.11.2018., 13:10   #6204
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor Euhenio Pregled postova
Da to super zvuci. Koristis neku robot ili palenta?
Meni je cilj da mi robot radi samostalno long term. Evo vidi moj robot na klasik fiat parovima radi 3 mjeseca samostalno sa nekih 20%mjesecno. To zvuci jadno u usporedbi sa tvojim ali meni je to odlicno jer ja ne pratim nista. Kad prvi put stavljam robota istestiram na par mjeseci unatrag-postavim parametre i to je to. Ako nakon par mjeseci vidim nesto neuobicajeno-retestiram-opet promjenim parametre i zaboravi . Nemam zivaca ni volje 24 sata gledat u nesto i klikat buy sell. Sto se tice test ponude imat cu u vidu- ali da ti kazem = koristim nekad i 8 ili vise kompjutera za test on live- dakle da rade koji mjesec sa nekom trade logikom da vidim hoce li eksplodirat ili prezivit. Uglavnom najveci problem ( a to je osobito kod crypto) su urnebesne promjene cjene u nista vremena- e kad i to rjesim 100 % ...ponovo cu bit milijoner.Za sada podesim program na puno manji profit od moguceg ali mi prezivi ove pump sheme- a to je najvaznije-dakle drzim se neke safety na kub zone
Mislim da ovdje ne smijem nista prodavat pa ako te interesira program za neku sicu od para jednokratno uz stoljetnu podrsku javi na porukuDobijes jedan program za Crypto i jedan program za fiat. Naravno broker mora podrzavati mt4 platformu. Vidim da ljudi placaju masne pare mjesecno za nekakve robote i jos moraju stalno rucno upisivat trejdove sa signala koje isto tako placaju mjesecno..omg
Nemam nikakav robot.
Dobijem signal npr:

#IOST
Buy Between : 140-143
Selling Targets: 🎯 159|173|196➕

COIN :- #MFT/#BTC ❗️ mid-term ❗️
BUY :- ~106 -112 💰
SELL :- 119🎯
124🎯
132🎯
139🎯
SL :- 99 ⛔️

#GNT:
BUY : 2706
SELL: 2980-3315-3715
STOP: 2565
BINANCE

To ubacim u 3commas (slika) i čekam

Koji brokeri podržavaju mt4 platformu?
Zainteresiran sam, više za crypto verziju.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	3commas.jpg‎
Views:	260
Size:	113.4 kB
ID:	20469  
Dambo je offline   Reply With Quote