View Single Post
Staro 31.03.2018., 13:44   #5097
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Prije neka dva tjedna došao mi je tehničar iz Optime i donio novi router Innbox v45\v51. Zamolio sam ga ako je ikako moguće da mi ostane stari router Fritzbox 7360, jer sam naviknuo na njegove opcije i zgodne stvari ko npr. schedule wi-fi paljenje\gašenje...
Zvao je ove svoje iz tehničke službe, unosio je nove parametre u fritz i sve je radilo ok.
Međutim problem se pojavio u tome što kad god bih nazivao fiksne brojeve iz moje županije bi mi stalno javljalo zauzeće linije. Mobilnu mrežu i fiksne brojeve van županije sam mogao normalno zvati.
Jučer sam zvao optimu i prijavio kvar, i nakon par sati su me nazvali i rekli da moram isključiti fritza i spojiti njihov innbox router, jer da mi drugačije neće raditi ova stvar s telefonom.

Spojio sam njihov router i sad telefon radi, ali opcije kod ovog innboxa su siromašne, pa me zanima postoji li mogućnost da vratim fritza, a da mi nekako ovo s telefonom proradi??? Brat mi čak kaže da njemu sada internet sporije radi.

Prije par godina sam upravo zbog loše usluge kod Optime(pucanje linije) prešao na H1 i
bio potpuno zadovoljan zadnjih par godina i sad se opet ne mojom voljom našao na Optimi. Hvala puno!
HAL 9001 je offline   Reply With Quote