Tema: Control
View Single Post
Staro 21.10.2019., 08:26   #21
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Igram i ja ovo.

Ne znam što bi rekao. Nit' smrdi nit' miriši.

Mehanika je zanimljiva, kretanje, pucanje i to je nekako zanimljivo i primamljivo. Priča za sada zbunjujuća, no valjda će postati jasnije kasnije.

No ne volim to repetitivno napucavanje i hodanje.

Za sada ću još probati malo, ako se ne popravi, prestajem.

I da, i ja imam dropove FPS-a, igram na ultra na preko 120 FPS-a, zna pasti na 50 samo od sebe.

Baš sam je i ja probao jučer na nekoliko sati u komadu, ali kada sam vidio da se ponavljaju jedno te isti leveli, neprijatelji, napucavanje......baš kao što je mommistake rekao iznad - niti mi smrdi niti miriši. Ne razumijem toliko dobre recenzije iako volim Remedy igre i sviđa mi se njihov malo pomaknuti stil (pogotovo ubacivanje TV programa u svoje igre). Mehanika igre pomalo napreduje što više i sam igrač napreduje kroz igru, te dobiva nove mogućnosti i shvaćam u kojem smijeru su htjeli ići, no ovo ipak nije moj "cup of tea". Možda je jednostavno igra malo previše pomaknuta u odnosu na ono što volim.

Malu zamjerku bih usmijerio i na način pričanja priče gdje su već na početku igre igrača zatrpali s brojnim informacijama, dok je njihov dosadašnji stil ( i onaj koji mi osobno više paše) bio usmjeren na lagani rasplet kroz napredak u igri, pa sam već praktički nakon uvodnog filma i 10 minuta shvatio setting igre (a možda i nisam) i izostala je ona misterija koja me inače tjera na napredak u ovakvim igrama.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote