View Single Post
Staro 04.12.2008., 13:26   #107
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
drugo, što je vama pojam dobre plaće?
te koliko za takvu plaću moraš raditi... ?

mali je postotak onih koji imaju dobru plaću 7000+ kn pa da malo rade za nju..

a manager u prodaji u t-comu ima 6000kn plaću, tek toliko da neke stvari skratimo u startu.
Da, nije definiran pojam, no mislim 2x prosječna plaća u HR bi se mogla zvati dobra plaća, i više. Isto tako ovisi i o vrsti posla koja se obavlja tako da je teško procijeniti koliko se mora raditi za "dobru" plaću... Ja sjedim cca oko 10h dnevno u prosjeku, kada zbrojim rad i svakodnevno učenje, jer ono nikada nestaje... u to se računa subota, a nekad i nedelja. Nerijetko se zalomi i rad po cijele dane i noći kada se stižu vremenski nerealni rokovi, a bude ih puno... eto kako sam i napisao, ja fala bogu budem odlično plaćen za to. Poanta je... ne sada da se falim kak sam vrijedan i uporan ili sl. ... nego ako mogu imalo... da pošaljem poruku da mislim da se ekstra uloženi trud u sebe i svoj razvoj, uvjek vrati i dođe na svoje... naravno da ne uvjek, nećemo bajke prodavati, no samim poslaskom od toga da će se vratiti, to može biti dodatni stimulans za dalje... no premda se tu moram složiti sa Fleksom da forumi nisu baš idealno mjesto za riješavanje ovakvih pitanja... no možda sam u krivu...
p3tar je offline   Reply With Quote