View Single Post
Staro 15.05.2019., 18:37   #1789
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
tresla se brda rodio se miš, samo sekta ne vidi pravu stvar marketing

uglavnom na samsungu ugasiš animacije imaš brz mobitel... za pixel se govori da je brz imate youtube gdje nakon godine dana uspori kao samsungov touchwiz

ovdje je video gdje dave drži mobitel pod vodom 16 min na kraju probao sa pop up kamerom u vodu jest na kratko, ali uglavnom danas proces proizvodnje mobitel takav da poprilično teško da propusti vodu dok s druge strane ip ništa ne znači jer ne obuhvaća garanciju makar bolje da ga ima nego da je na marketing foru https://www.youtube.com/watch?v=z8AdxtkkQDo

90hz je dobra stvar tko ne voli može ugasiti tko voli neka ostavi. Recimo meni bi odgovaralo više nego 1h SOT. Kao i veći rezolucija na mobitelu full u 1440p.

Ja mislim da većina ljudi kupuje jednostavno prema brandu. Recimo ja nikada ne bi uzeo mobitel oppo koji je manje više blizanac oneplus dok bi za ovaj drugi razmislio osim što su imali sa slanjem podataka te dolazi iz kine. Ima ljudi koji dalje od apple ne vide meni niti u džep niti iz njega van. Za mene više nije oneplus onaj koji je bio isto tako ja mislim da će za par godine propasti kao brand, jer pokraj samsung apple te huawei sa istom cijenom teško. Pa i po odgađanju prodaje oneplus 7 se vidi da su ima još uvijek zalihe stare 6T pune.

evo ga u hrvatskom telekomu https://www.hrvatskitelekom.hr/promocije/oneplus/7pro za cijenu od

Za tarifu Najbolja L naknada iznosi 1 kn/mj. prvih 6 mjeseci, a nakon toga nastavljate po redovnoj mjesečnoj naknadi od 199 kn/mj.

Ne zaboravite: u Magenti 1 dobivate duple GB i minute, popust na mjesečnu naknadu i Stream ON. Više o Magenti 1

0 kn/odmah
+220,00 kn/24 rate
na mjesečnom HT računu

120 KN
WEB POPUSTA

Što ispada 220kn x 24mj = 5280 kn - 120kn web popust = 5160 kn za oneplus pro 8GB dok preko oneplus za isti 5542 kn s time ide tarifa 1kn/mj prvih 6 mjeseci poslije 199kn/mj te preko magnete 20kn za jednog člana što ispada 129,5 kn mj u 24 mjeseca
intel freak je offline   Reply With Quote