View Single Post
Staro 14.02.2018., 13:26   #3371
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
mislim da za te novce već ima onih samsunga koji se dijele uz pretplatu u vipu ili u tele2.
neki dan sam čitao rivjue kineskih tableta i ez jumper i chiwu su kao dobro prošli dok teclast i onda ipak nisu te klase, ali ipak malo me prpić naručiti.
prije su govorili da ti kineski ništa ne valjaju, ali su se kao popavili zadnjih godinu dana... ma totalno nezahvalno jer za soma ili 1200 kuna ez jumper 6 ili tak nekak daje čuda.
svima se kina sviđa, ali nitko da kupi ili preporuči ... ja ću možda ipak kinu, još se dvoumim.
Ja sam kupio ovog jednog sa Gearbesta kad je bio oko 50 dolara (negdje 11. mjesec prošle godine), uzeo sam još jedne jeftine sluške i ceh je bio sve skupa oko 400 kn.

Prije toga sam imao nekog starijeg Lenova, a još uvijek imam i Ipad dvojku.
Niti jedan od ta dva nije mi bio za dat maloj (3 godine) za crtiće jer je ovaj prvi imao groznu sliku, a Ipad je pretežak (kad "zakljuca" znao ju je solidno lupit po nosu ).

Ovaj AllDoCube je od tada konstantno umrljan čokoladom i šmrkljima, ali sve crtiće - koliko joj uopće dajemo, ujutro i pred spavanje - odradi bez problema, slika je na razini Ipada, i lakši od oba ova druga tableta.
Povremeno i ja surfam na njemu - iako na "lakšim" browserima tipa Puffin, tu su dvije jednostavnije igrice (jedna ona s robotom kao Q-bert, dakle solidno animirana), te MPdroid za sučelje glazbenog playera. Bateriju ne treba punit svaki dan, nego recimo svaki drugi.

Za tu lovu radi sve što mi je potrebno, i meni se fakat već isplatio. Iako vidim da je sad skuplji.

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_656810.html
jean luc je offline   Reply With Quote