View Single Post
Staro 18.08.2017., 14:07   #2578
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Mala digresija jurcanja po svijetu od strane nekog tko godišnje pređe državu X puta (o državnom trošku, sa državnim vozilom) i kada bi me policija i zaustavila bi mi rekla dobro dan, može samo malo lakše, ugodan ostatak dana.

Zagreb - Split 130 km/h (to znači neke dijelove gaziš po 160 km/h) = 3:15 h
Zagreb - Split 150 km/h (negdje se hvataš sa 180 km/h) = 2:45 h
Zagreb - Split 160 km/h (pokušavaš ubiti sebe i još nekog jer si negdje preko 200 km/h) = 2:30 h
Moje vrijeme vrijedi dosta, ne smijem ali "smijem" malo zaobići pravila... ali ubiti nekog ili sebe za punih f**king 45 minuta i biti umoran ko pas ...
Mislim da moraš biti moron na životnom, intelektualnom i ostalom razvojnom stupnju psa, i to nekog glupljeg, pekinezera ili slično ...

Ja sam suglasan sa Švicarcima, Fincima, ... kazna mora biti drastična. 50 km/h preko ograničenja treba ići iz prekršajnog u krivično, a to znači oduzimanje sredstva počinjenja kaznenog djela (idi kući pješke) pa kazna na osnovu porezne kartice ili vrijednosti vozila, pa se žali kome hoćeš, jer do onda će uvijek biti onih koji blendaju crnom A6 koji svjetluca plavo crveno i piše stop da im se makne sa puta jer ih usporava. Ljudi, manje nas je od 4.000.000 ovakvim ponašanjem ćemo nestat i prije 2150 ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote