View Single Post
Staro 16.06.2013., 22:53   #3141
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Hvala JozicA <3 nego da li si ti u kakvom klanu ako ne da li bi se pridruzio nama =)
Hvala na pozivu ali nemam vremena za klan, pa ni platoon neigram cesto jer jedan mora piskit, jedan kakat a meni mob zvoni , vremena uvijek fali, pa brzinski randome rijesavam, ili ide ili ne, bolje brzo poginut nego se muciti 15min, a i malo me ping zeza jer koristim mobilni net, nemam fiksnu liniju, pa tako da nista od skype ili nekih slicnih programa za komunikaciju-puno prometa mi gutaju, 4GB mjesecno mi je taman za malo WoT i D3 par dana u tjednu, kako kad vremena uhvatim. Bilo je mislim 3mjeseca da WoT nisam ni pokrenuo proljetos, sad zato gustam.

Ovaj M46 Patton je stvarno ugodan ponekad za igrati, jos mi fali samo 60k exp za najjaci gun, a ponekad nebih pogodio ni drvo na mapi. Mislim kad ga nadogradim na full da ce ostati za stalno u hangaru. video

A zato odma iduca, cim sam pogodio ELC i 0 dmg (2 critical dmg) znao sam da nam se lose pise, i kad sam vidio da su svi stali iza, nitko nenapada, pogini sto prije, ostao sam do kraja samo da video snimim. I nevrijedi se zvcirati i mozgati sto i kako. Vikend je. video

Treca ok ispala, valja nekad i srece imati, njubek, video, a ova nakon nje, gledam i nevjerujem, sastali se njubeki pa se natjecu ko je veci, ali smo mi brojniji bili i pobjedili video, a iduca se okrenila, odmah na pocetku vidim da je skoro gotovo, pa se zaletimo pa sto bude bude, poraz bio naravno, al nema veze, bice bolje sutra video
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 16.06.2013. u 23:37.
JozicA je offline   Reply With Quote