View Single Post
Staro 17.04.2010., 10:45   #114
maxyjazz77
addicted to speed
Moj komp
 
maxyjazz77's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: the cockpit
Postovi: 14
Prije svega pozdrav svim članovima foruma!

Kaj se tiče ASRock M3A770 DE, istu imam već pola godine, ne mogu reć da sam neš' previše zadovoljan. Ploča ima čestih problema s cold bootom, regulacija vrtnje kako CPU tako case fanova upoće ne funkocionira (kaj god da podesim u biosu niš ne pomaže). E sad ne znam, jel to do 4-pinskog (CPU) konentora, međutim isti vent (Scythe Ninja) se super slagao s DFI Lanparty Nf4 Ultra-D, odnosno prek softvera se moglo sve. Znam da možda te dvije ploče nisu iz istog cjenovnog ranga, ali da mi Everest uopće ne prepozna ploču
BIOS nisam flešal možda je tome kvaka.

Layout ploče hmm, položaj clear CMOS jumpera katastrofa, položaj 8-pinskog ATX power konektora užas (moral sam skidat zadnji vent na caseu da mogu uštekat isti). Performanse diskovnog podsustava (prebacivanje već količine podataka s jednog na drugi hard i obrnuto) u odnosu na staru gore spomenutu ploču osjetno lošije). S uključenim AHCI modom, sistem se uopće ne želi podić.
ACC opcija u BIOS-u postoji tak da, ako netko ima procesor koji se provjereno da otključat valjda bu imal više sreće nego ja. OK teško mi je biti objektivan kad sam tri godine vozil DFI, ali IMHO ja tu ploču nemrem nekom preporučit neovisno o cijeni, jel.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 20.04.2010. u 01:51.
maxyjazz77 je offline   Reply With Quote