View Single Post
Staro 30.08.2008., 21:42   #26
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
Molim te reci da si se samo salio. Asus je smece otkad zna ta firma za sebe, zivi na nekoj imaginarnoj slavi, neznam sta ljudi vide u tome.

EVO neceg o asusu, jest da je sa tomice, ali pogledaj.


A sto se abita tice, pa zasluzio je, ako nezna napraviti normalnu plocu nek tone, sto da imamo gluposti na trzistu. Imali su hrpu dobrih ploca, ali ih uniste ili hladnjacima ili prestrasnim lejautom ploce, zbog istih tih problema je i epox zavrsio tako kako je.
Gle, to je moje subjektivno mišljenje, i zato sam rekao "Asus po meni ugrađuje najbolje kondezatore", a ne "radi najbolje ploče".

Trajnost kondezatora je meni osobno jako bitno, jer živim u mjestu gdje je napon mreže jako nestabilan (ili nestaje struje, ili se napon naglo povisi).

Nisam tvrdio da su najbolje ploče, ali za kondezatore ne možeš reći ništa...

Uostalom, onda bi ti isto mogao reći "meni DFI rula", dok bi ja tvrdio da su njihove ploče precijenjene...

EDIT: Samo informacije radi: u životu sam promjenio kondezatore na bar 150 ploča, od kojih je bar 50% Soltek i MSI, 35% Intel. Pamtim par ECS i Abit ploča, žoda 1-2 Gigabyte-ove i par DFI nForce4 serije. Ni jedan Asus mi nije došao pod ruke u servisu, a ako je i došao, onda ne zbog kondezatora, već zbog BIOS-a i/ili loše ohlađenog i pregorjelog chipseta.

NHF dude, ništa osobno...

Ajd živio!
Valg je offline   Reply With Quote