View Single Post
Staro 19.01.2021., 11:09   #1124
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A gledaj, sve češće danas čujem "boli ih ona stvar, oni su pokupili lovu"...

To je totalno obrnuto od prave istine.

Boli njega ona stvar za lovu i sve (trenutno), treba ostati normalan i izvući se iz ovoga bez nekakvih ozbiljnijih posljedica (što psihičkih, što fizičkih).

Nije njima/njemu lako. Ne branim ih, ali eto, greške su se desile, sada se treba izvući van iz govana. Čak i da je sve u najboljem redu prošlo, to je brutalno stresno za njega i za cijeli team.

Mene više zanima, tko je dao zeleno svijetlo da se to baci van?

Analogija bi bila, prodaješ auto koji razvijaš godinama, i onda prvi kupac koji ga uzme kaže "ne rade kočnice"... Pa tko je testirao taj auto i da takvu MAJOR grešku nije vidio?
Pa pročitaj članak.
Rekli su da su znali za više manje sve bugove, odlučili su očito investitori i glavešine. Rečeno je da su u timu računali najranije na 2022 za izdavanje igre.
Rekli su i da otkad je počeo covid nisu smjeli u urede pa kao nisu imali pristup dev kitovima za konzole, zato je navodno na njim takvo rasulo.

Mislim da su ovim glupim i očajničkim potezom zapravo zapali u X puta veći crunch. Sad to sve treba peglat brže, više i jače nego ikada.
I skroz se maknut sa zlatne koke Witchera...

Naučit će mooožda drugi na njihovoj greški koja bi mogla pokopat studio (a onda povuć i GOG za sobom...?).
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote