View Single Post
Staro 17.08.2013., 09:56   #1523
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
mos' ga jebat . jako slicna situacija je bila kad je frend (a stvarno dobar prijatelj i kvalitetan covjek) dobio dijete, prvo. prijavio sve na muriju, obavjestio cijeli haustor da ce biti veselica jer jebiga - dobio je prvo dijete, sve ih i pozvao od susjeda tko zeli doci, na klopu i cugu.........

i sta je najbolje bilo, nije to bilo tipa u US filmovima kada televizori lete kroz prozore, kada hrpa navija jer dobra koka eksira kroz crijevo litru konjaka, lupaju 50 cm basevi i odbijaju zbuku na pol snage........ nas ~30tak, svira (pazi!) TV sa maxTZ-a (600/605/606 - greatest hits of all times) i oko pol 11 - netko na vratima. murija......... zvao kreten od susjeda, dosla njih dvojica i isto pisu. na drugi poziv su odmah rekli da vode vlasnika stana u policijsku stanicu .


uglavnom, nema tu lijeka. mi smo se onda takvi, veseli i pod gasom, potrpali u aute i zapicili u drugi stan (od tog prijatelja "rodeni" stan, probudili i sapili mu starce ), a susjed je i dalje kreten i konjina.


jedino sto mozes napraviti je pristupiti fino i kulturno, sa zaista zeljom da se rasprave ovakve stvari. ako vidis da je konj i nema druge nego ga mrziti, o..... pa na svaki klinac bi mu zvao muriju. a znas dobro da se na selu vozikaju drva cudnog porijekla, vozaju vozila bez registracije, buci u neprijemerno vrijeme, moze krasti struja, cuje glasno radio banovina.........

ma na svaku njegovu fešticu bi mu zvao muriju. naravno, sve ovo ako ne ide finim nacinom.......... mislim, mene si vidio koliki sam, nasao bi se ja sa bilo kim na zelenoj grani ili bi postali sve osim prijatelja .

Istina

Taj lik je cisti mizantrop ali nije on andjeo pa ce napraviti vec nesto sto cu i ja iskoristiti protiv njega, primjerice kao kad je prosle godine na dvoriste gdje mu se djeca igraju doveo cisternu nafte i tankao jedno 20 auta na crno po 5k/L

Pitam se samo zasto nasa policija tako olako dijeli kazna i to na osnovu jednog cudaka koji moze tako nazvati i kad sam sam doma i spavam i reci da sam imao orgije i tulum i po tom nasem postupku policije ja bi opet dobio prijavu.

P.S Jedino po cemu je ophodnja znala da nisam sam doma kad je dosla nakon prijave je to sto je na kucnom parkingu bilo 4 auta a ne uobicajen jedan.

Anyway, necu vise o ovome, samo sam htio napisati another strange situation by my crazy neighbour
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote