View Single Post
Staro 16.08.2013., 11:32   #1515
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Situejšn.

Igraš Kinect sa ekipom, nitko nije pijan, nema glasne glazbe, malo zabave ali je prošlo 22:00h i prvi susjed zivi prekoputa udaljen 15-18m odvojen malim dvoristem, nema buke osim unutar kuce ali u 22 i 35 dolazi policijski auto, u trenutku ophodnje u ulici bas je bila pauza u kinectu i svi sjede i normalno pricaju-smiju se i zajebavaju unutar kuce. Par minuta kasnije kucanje i murijak veli, dosao je zbog zabave kod nas.

Policajac: Prijavljena je zabava na vaoj adresi i susjedi nemogu spavati, javno remecenje reda i mira blablabla.

Ja: Gospodine, ovdje nema zabave, samo ja i par frendova, pricamo i igramo igre na konzoli.

Policajac: Nama je prijavljeno drugacije, koliko vas ima u kuci, ja vas moram sad prijaviti i napisati kaznu.

Ja: Gospodine, dali ste vi culi ikakvu glazbu,glasno deranje, ma bilo sto, otkako ste dosli.

Policajac: Nisam cuo ali to nema veze, susjed je cuo i prijavio.

Ja: Ali susjed zivi na 20tak metara, nije mogao cuti nista, on je inace takav da zove svima u susjedstvu bez obzira na sto se dogada.

Policajac: To mene ne zanima, molim dokumente, (pise prijavu)

Ja: Znaci da sam ja sam kod kuce i netko nazove iz šale da je ovdje galama, vi bi dosli i meni napisali prijavu iako vi osobno niste culi niti ce ijedan drugi susjed potvrditi da je bilo buke, jer je naravno nije ni bilo?

policajac: Zavrsava zapisnik i mrmlja i dalje da ce doc u obilazak i da nesmije biti galame, proslo je 22.00h

Ja: Sa smjeskom dobacujem da nema tog zakona koji ce me natjerat da platim tu kaznu.

Znaci, jel ovo uopce moguce? Al najiskrenije nije se cula galama mozda na 2m od kuce, pa nitko pijan, galama manja nego kad inace gledamo nogomet na tv-u uz pivu. Susjed namjerno zove al ovaj put mi je otisao na k***c vise sa time. I kakav je to glup murijak koji iako nije cuo, sto ce morat rec koliko znam i na sudu jer cu ga pozvat kao svjedoka, moze meni pisati kaznu samo jer je susjed to rekao.



P.S Isti susjed koji nije dopustio T-com radnicima da mi poprave internet, link za TAJ TOPIK
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=250306
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote