View Single Post
Staro 19.10.2009., 19:16   #112
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ma Apacer je kljuse,namjerno ga je prebio pred nekim djevojkama da ih zadivi. Trebao je pričekati malo,a ne da mu netko može muriju pozvati.Plus što je riskirao dobivanje po tamburi od redara,ako se odvilo u disku. Nerijetko i ispred diska upravo od njih nahebeš,makar ih se to ne tiče..
HAHAHAH dooobar
Stvar je u tome sto je ispred diska policija UVIJEK parkirana na svom mjestu, a mi smo se potukli nekih 15m od njih, ali kao i uvijek njima treba dugo da oni izadji iz marice. Jedino eto sto je bila slucajnost pa su i krimovci u civilu bili ispred diska, pa su oni mene vodili u pritvor, iako sam ja pitao policajce nakon tuce, da li ja mogu sa tim likom u maricu, jer sam ga mislio onda i tamo malo A on je definitivno mene prvi udarao, i za to imam bar 3-4 svjedoka i nakon njegovog prvog udarca ja sam skocio na njega, i na zemlju i odozgora ga udarao, i to ja sva mudrost.
Zato sam ja i pitao, da li je bitno uopce u ovom predmetu tko je koga prvi udarao, jer ako jest ja sam u prednosti, jer sam se samo branio
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote